Tłumaczenia

Wykonuję wszelkie tłumaczenia pisemne oraz ustne w języku niemieckim i angielskim. Serdecznie zapraszam do kontaktu osoby prywatne oraz firmy.

Tłumacz Przysięgły

Wysoka jakość i profesjonalne podejście do każdego powierzonego zlecenia. Prawie 30 lat doświadczenia jako tłumacz przysięgły języka niemieckiego.

v

Tłumaczenia

Świadczę usługi tłumaczeniowe dokumentów medycznych, prawniczych, ekonomicznych, technicznych. Posługuję się biegle językiem niemieckim oraz angielskim.

Poufność

Zapewniam bezieczeństwo i poufność. Wszystkie powierzone mi pisma, informacje jak i dokumenty traktuję bardzo poufnie i przechowuję z należytą starannością.

l

Współpraca

Zapraszam do kontaktu osoby prywatne i firmy, które potrzebują precyzyjnego przekładu dokumentów w języku niemieckim lub angielskim. Oferuję tłumaczenia ustne oraz pisemne.

Tłumaczenia przysięgłe

Jestem wpisana na listę tłumaczy przysięgłych języka niemieckiego Ministerstwa Sprawiedliwości pod numerem TP/1994/06. 

Tłumaczenia pisemne

Oferuję tłumaczenia w języku niemieckim i angielskim wszelkich tekstów i dokumentów nie wymagających pieczęci tłumacza przysięgłego.

Dokumentacja medyczna

Wykonuję tłumaczenia dokumentów medycznych i farmaceutycznych m.in: zwolnień lekarskich, wypisów ze szpitala, kart leczenia, opini medycznych.

Tłumaczenia konsekutywne

Czyli tłumaczenia ustne tzw następcze, podczas róznego rodzaju rozmów handlowych, negocjacji, posiedzeń rad nadzorczych.

Tłumaczenia symultaniczne

Tłumaczenia w kabinie dźwiękoszczelnej w czasie rzeczywistym, podczas sympozjów, zjazdów czy konferencji.

Tłumaczenia inne

Posługuję się biegle językiem niemieckim i angielskim, więc wykonuję także niestandarowe zlecenia. W tym celu skontaktuj się ze mną, by porozmawiać o szczegółach.

Jako Tłumacz Przysięgły języka niemieckiego posiadam długoletnią praktykę. Jestem osobą dyspozycyjną i rzetelną, o czym świadczą posiadane przeze mnie referencje. Moja praca jest jednocześnie moją pasją, tak więc gwarantuję, że tłumaczenia będą wykonane z należytą starannością.

Wykonuję tłumaczenia ustne, jak i pisemne w języku niemieckim oraz angielskim. Jako tłumacz przysięgły działam na terenie gminy Dopiewo. Wszystkie inne zlecenia mogę wykonywać zdalnie. Zapraszam do kontaktu firmy, jak i osoby prywatne. Zapewniam doskonałą jakość na wysokim poziomie językowym.

profesjonalne-tlumaczenia

Tłumacz niemieckiego

Jestem freelancerem, tłumaczem języka niemieckiego (także przysięgłym), oraz angielskiego. Przekładam tekst pisemnie oraz ustnie na sympozjach, konferencjach czy szkoleniach. Jestem osobą dyspozycyjną i rzetelną.

Tłumacz angielskiego

Wieloletnie doświadczenie, precyzja i sumienność, to te elementy, które towarzyszą mi w mojej pracy. Powierzone tłumaczenia wykonuję dokładnie i z pasją o czym świadczą referencje od moich zadowolonych klientów.

Tłumacz przysięgły

języka niemieckiego

Tłumaczenia

medyczne i farmaceutyczne

Tłumacz

konferencyjny i pisemny

Tłumacz

języka angielskiego